بازدید مدیرعامل از شعب استان های شمالی بیمه البرز

به گزارش پرشین بلاگ، محسن پورکیانی مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره و امین احمدیان، عضو هیات مدیره بیمه البرز از شعب تنکابن، رشت، بندرانزلی و نوشهر بازدید کردند.

بازدید مدیرعامل از شعب استان های شمالی بیمه البرز

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، محسن پورکیانی در جمع کارکنان شعب بیمه البرز در استان های گیلان و مازندران که به طور جداگانه انجام شد، گفت: با توجه به پتانسیل بسیار مطلوب استان های شمالی در حوزه های مختلفی چون صنعتی و وجود بندر انزلی و منطقه ویژه آزاد ارس انتظار می رود که حرکت رو به جلوی بیمه البرز در این دو استان ادامه یافته و سهم بیمه در سبد خانوار و صنایع استان های شمالی افزایش یابد .

وی همچنین بر لزوم گسترش بیمه های عمر تاکید نمود و گفت: انتظار است با برنامه ریزی صحیح، توسعه شبکه فروش و طراحی و ارائه محصولات جدید بیمه عمر متناسب با احتیاج بیمه گزاران و هموطنان بتوانیم شاهد رشد و نفوذ این رشته بیمه ای در دو استان گیلان و مازندران باشیم.

وی بر اهمیت آموزش شبکه فروش در حوزه های مختلف تاکید و ابراز امیدواری کرد: با برگزاری دوره های آموزشی مفید برای نمایندگان و ارکان شبکه فروش در حوزه های مختلف بتوانیم با تقویت همه جانبه شبکه فروش علاوه بر رشد سهم بیمه های زندگی در سبد پورتفوی شرکت شاهد رشد عملکرد و افزایش سهم بازار بیمه البرز در استان های شمالی کشور باشیم.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 52

به "بازدید مدیرعامل از شعب استان های شمالی بیمه البرز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید مدیرعامل از شعب استان های شمالی بیمه البرز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید