دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی در دانشگاه شهید باهنر کرمان تولید شد

به گزارش پرشین بلاگ، مدیر عامل شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد وحد های فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: برای حفظ سلامت در پاندمی کرونا، دستگاه تمام اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت خرید و کیف را طراحی کردیم.

دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی در دانشگاه شهید باهنر کرمان تولید شد

محمدمهدی جزینی زاده، مدیر عامل شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد وحد های فناور افضلی پور دانشگاه شهید باهنر کرمان در مورد دستگاه اتوماتیکی که به تازگی طراحی و رونمایی شده، گفت: با توجه به پاندمی و شیوع بسیار بالای ویروس کرونا، رعایت بهداشت از ملزومات زندگی شده است. طبق آخرین پژوهش های صورت گرفته توسط CDC ذرات ویروسی تا مدت ها بر روی سطوح زنده می ماند و احتمال انتقال به افراد وجود دارد، لذا برای حفظ سلامت و ایفای رسالت اجتماعی در پاندمی کرونا دستگاه تمام اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت خریدو کیف را برای اولین بار در کشور طراحی و تولید کرده ایم.

محمدمهدی جزینی زاده افزود: از ویژگی های این دستگاه تمام اتوماتیک می توان به مخزن مایع ضدعفونی کننده به حجم 10 لیتر، اسپری ذرات ضد عفونی کننده به صورت کاملا پودری، مجهز به سیستم جمع آوری اضافات مایع ضدعفونی کننده، بدنه از جنس آنتی باکتریال و مقاوم در برابر رطوبت، سیستم اتوماتیک تشخیص حرکت و غیر حساس به نور شدید، طراحی ارگونومیک به صورت ایستگاهی و استحکام بالای بدنه، امکان ضد عفونی درون پاکت و امکان طراحی اختصاصی با افزودن برچسب و لوگو مورد نظر به دستگاه اشاره کرد.

مدیر عامل شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد وحد های فناور افضلی پور، تاکید کرد: این دستگاه در زمان کمتر از 2 ثانیه به ضد عفونی تمام سطحی که درون آن قرار می گیرد، می پردازد.

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون آماده عقد قرارداد با تمامی مراکز خرید و داروخانه ها ومجتمع های مسکونی و ارگان ها جهت ارائه محصول هستیم و جهت ارتباط با این واحد فناور از طریق ایمیل [email protected] می توانند در ارتباط باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 123

به "دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی در دانشگاه شهید باهنر کرمان تولید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده پاکت های خرید و کیف های دستی در دانشگاه شهید باهنر کرمان تولید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید