روستا بازار در دستور کار شرکت ملی پست

به گزارش پرشین بلاگ، مدیرعامل شرکت ملی پست در مراسم انعقاد تفاهم نامه پست بانک گفت: همکاری شرکت ملی پست و بانک ها در ارائه خدمت به مشتریان، صندلی واقعی پست را در اقتصاد ملی تحقق می بخشد.

روستا بازار در دستور کار شرکت ملی پست

رمضانعلی سبحانی فر در آیین انعقاد تفاهم نامه پست و پست بانک که صبح امروز نهم خرداد 1400 با حضور بهزاد شیری مدیرعامل شرکت پست بانک انجام شد، شبکه پستی کشور را دارای ظرفیت هایی بی شمار برای ارائه خدمات اجرایی به نیابت از بانک ها در سراسر کشور دانست.

وی با اشاره به قانون برنامه ششم توسعه کشور با موضوع واگذاری خدمات نیابتی در راستای تحقق دولت الکترونیک و همچنین دستاوردهای مثبت همکاری پست با سایر بانک ها، مطرح کرد: برون سپاری خدمات فیزیکی بانک ها به پست از زمینه های مهم همکاری دو مجموعه است.

معاون وزیر ارتباطات، خدمات گسترده پست در سراسر کشور به ویژه مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته را یادآور شد و گفت: ارائه خدمات بانکی به یاری پست در محل سکونت مشتریان گامی مهم در راستای ارایه خدمات مطلوب تر و رضایت بخش است که تاثیر بسزایی در کاهش هزینه ها دارد.

سبحانی فر خدماتی از قبیل احراز هویت مکانی، افتتاح حساب، توزیع کارت های مشتریان، ارسال دسته چک و توزیع اخطاریه ها و ابلاغیه ها، استفاده از زیرساخت شبکه پرداخت بانکداری الکترونیک توسط موزعین شرکت ملی پست و بهره برداری از ظرفیت شرکت های پرداخت الکترونیک psp طرف قرارداد با پست بانک را از جمله مفاد این تفاهم نامه برشمرد.

مدیرعامل شرکت پست بانک نیز ضمن ابراز خرسندی از امضای این تفاهم نامه، با اشاره به صندلی مهم پست به عنوان سازمانی امانتدار که مورد اعتماد جامعه است، گفت: باوجود تحولات عصر حاضر و ظهور فضای دیجیتال، پست نه تنها صندلی خود را از دست نداد، بلکه با انجام مأموریت های جدید همراه با ارزش اضافه کرده های بیش تر، دستاوردهای ارزنده ای را برای کشور رقم زد که به عنوان بازوی اصلی حاکمیت و در کنار مردم، اطمینان خاطر بیش تری را در جامعه، نهادینه ساخت.

راه اندازی روستا بازار در دستور کار واقع شده است

علیرضا زرگوش -عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست- نیز در مراسم امضای تفاهمنامه با پست بانک با اشاره به اینکه طبق گزارش ها در حال حاضر حدود 25 میلیون جمعیت روستایی در کشور وجود دارد و دارا بودن حساب پست بانک سرپرستان خانوارهای روستایی، گفت: در حال حاضر برنامه راه اندازی روستا بازار را در دستور کار قرار داده ایم که هم می تواند کسب وکار روستائیان را رونق ببخشد و هم اقدامی در جهت افزایش فعل و انفعالات اقتصادی در روستاهاست.

وی با اشاره به اتمام مدت زمان آزمایشی اساسنامه پست بانک به عنوان بانک تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، خواهان تجمیع حساب های تمامی شرکتهای تابعه وزارت ارتباطات در اصلاح جدید اساسنامه پست بانک شد و گفت: اگر مجوز جابه جایی حساب در قالب یک مصوبه از بانک مرکزی اخذ گردد نقش پست در حوزه رونق کسب وکارها افزایش خواهد یافت.

بهزاد شیری-مدیرعامل شرکت پست بانک- نیز حضور شرکت ملی پست را در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته یادآور شد و گفت: پست به عنوان بزرگترین متولی لجستیک کشور می تواند در رفاه حال روستاییان و گسترش اشتغال و کسب وکارهای خانگی با یاری پست بانک نقشی مهم ایفا نماید.

وی خواهان سرعت بخشی به اجرای این تفاهم نامه شد و اضافه کرد: همکاری شرکت ملی پست و پست بانک در ارائه خدمت به مشتریان، تجربه ای است که رضایتمندی مخاطبان را در پی دارد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 تیر 1400 بروزرسانی: 3 تیر 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 361

به "روستا بازار در دستور کار شرکت ملی پست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روستا بازار در دستور کار شرکت ملی پست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید