زمان توزیع کارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی اعلام شد

به گزارش پرشین بلاگ، آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی سال 1399 از روز سه شنبه 19 اسنفند ماه جاری به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

زمان توزیع کارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی اعلام شد

به گزارش خبرنگاران، آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی سال 1399 صبح روز پنجشنبه مورخ 21 اسفند ماه جاری در شهرستان های تهران و اصفهان برگزار می گردد. فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت 8:30 شروع می گردد و درهای ورود به جلسه امتحان ساعت 8 صبح بسته خواهد شد، بنابراین متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون فوق از روز سه ­شنبه 19 اسفند ماه جاری بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس معین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون فوق همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

متقاضیان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن به جلسه آزمون اکیدی خودداری کنند. به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با متقاضیان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رفتار خواهد شد.

همه متقاضیان آزمون فوق ضروری است از روز سه شنبه مورخ 19 اسفند به سامانه خوداظهاری ابتلا به کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری، اقدام کنند. اطلاعات متقاضیان نزد وزارت بهداشت محفوظ است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 230

به "زمان توزیع کارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان توزیع کارت آزمون استخدامی سازمان انرژی اتمی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید