مردم معمولی، قسمت چهارم؛ خانواده بی تناسب طلایی!

به گزارش پرشین بلاگ، خبرنگارانـ قسمت چهارم سریال مردم معمولی به کارگردانی رامبد جوان روز پنجشنبه 26 فروردین 1400وارد شبکه نمایش خانگی شد.

مردم معمولی، قسمت چهارم؛ خانواده بی تناسب طلایی!

در خلاصه داستان این قسمت آمده است:

رومینا بعد از جدایی از خسرو به یک دختر ایده آل تبدیل شده و حالا محبوب ترین شخصیت مرکز تناسب طلایی ست. این ماجرا آنقدر خسرو را آزار می دهد که بالاخره از بردیا اجازه اخراج کردن رومینا را می گیرد. در طرف دیگر باربارا سعی دارد تمام مرکز برادرش را به آژانس مسافرتی خودش تبدیل کند. کوشش باربارا در جهت غصب مرکز تناسب طلایی، بردیا را به مرز جنون می کشاند...

بردیا برازنده بعد از این که خواهر و دخترخاله هایش آژانس مسافرتی بارباراس را به مرکز او منتقل کردند، یک آب خوش از گلویش پایین نرفته است. باربارا ذره ذره فعالیت هایش را گسترش می دهد و به هیچ وجه از برادرش حرف شنوی ندارد. باربارا خودش را در همه چیز محقّ می داند و بردیا چیزی جز یک مزاحم در صورت خواهرش نمی بیند.

رومینا هم بعد از استخدام شدن در مرکز تناسب طلایی با خوش رویی هایش هم پیش همه اعضای مرکز عزیز شده است و هم از هر فرصتی برای پول در آوردن استفاده می نماید. او کارش را به دقیق ترین شکل ممکن انجام می دهد و خوش رویی اش با همه هم برای رسیدن به اهداف مالی اش است. خسرو هم نمی تواند این محبوبیت رومینا را تحمل کند. تصویری که او از رومینا داشته است، با تصویری که دیگران از او دارند، زمین تا آسمان فرق دارد. خسرو سعی می نماید همه را راضی کند تا رومینا از مرکز اخراج گردد؛ اما رومینا نه تن ها اخراج نمی گردد، کنترل همه مرکز را در دست می گیرد....

با گذشت چهار قسمت از مردم معمولی هنوز اتفاقی در این سریال نیفتاده است تا مخاطبانش را به دیدن یک سریال کمدی خوب دل خوش کند. البته این انتظار فقط برای کسانی است که اهل دیدن سریال های خارجی نیستند، وگرنه کسانی که سیت کام های معروف جهان را دیده اند، با یک نگاه پرونده مردم معمولی را می بندند و برای چندمین بار سریال سیت کام محبوب شان را نگاه می نمایند و لحظه ای وقت شان را با رامبد جوان و سریال لوسش تلف نمی نمایند.

مردم معمولی در حد رقابت با آیتم های طنزی مثل خنده بازار در تلوزیون است و در رقابت با همان ها هم شکست می خورد. دیدن تیزر پشت صحنه های این سریال بیننده را به شک می اندازد که نکند رامبد جوان و عوامل پشت صحنه سریالش که با قهقهه و از ته دل می خندند و لذت می برند، چیزی را در سریال می بینند که او نمی بیند. به همین دلیل کامنت های زیر پست های مربوط به این سریال را بالا و پایین می نماید تا ببیند که کسی هم با کارگردان هم نظر هست؟ اما این طور نیست. حجم کامنت های منفی برای مردم معمولی شگفت آور است. در بدترین حالت هم شاید کسی تصورش را نمی کرد که رامبد جوان با این همه سابقه تا این حد مخاطبانش را دل سرد کند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 292

به "مردم معمولی، قسمت چهارم؛ خانواده بی تناسب طلایی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم معمولی، قسمت چهارم؛ خانواده بی تناسب طلایی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید