مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!

به گزارش پرشین بلاگ، جالب است بدانید که چندین ماه در سال الرت در کانادا در تاریکی مطلق واقع شده است و چندین ماه در سال هم خورشید هیچ وقت آسمان را ترک نمی کند، با این وجود بیشتر از 30 در جه بالاتر از افق در هنگام ظهر بالا نمی آید. سرزمین الرت همواره یخ زده است و سرتاسر آن پوشیده از برف، این شرایط تا 10 ماه از سال ادامه دارد. زمستان های این منطقه به شدت سخت و سرد است تا جایی که درجه هوا در بیشتر اوقات 30 درجه زیر صفر است. در اوج تابستان هم، دمای هوا تنها چند درجه بالاتر از نقطه انجماد است، بنابراین مردم الرت در کانادا هیچ وقت روی گرما را نمی بینند.

مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!

افرادی که در الرت در کانادا هستند، سرباز و بیشتر آن ها داوطلب هستند که 6 ماه کامل را کار نموده و 3 هفته استراحت می نمایند. شاید در گذشته میزان غذا در این منطقه زیاد نبود با این حال امروزه غذا به خوبی جاهای دیگر است. تلویزیون هایی که در جاهای مختلف هستند، کانال های ما را از تلویزیون های زنده نشان می دهند. گوش دادن به رادیو هم یکی دیگر از فعالیت هایی است که در اوقات فراغت در این منطقه می توان داشت. غروب ها در الرت در کانادا می توان فعالیت های بسیار خاصی داشت که مثلا انجام بازی های کامپیوتری یکی از آن هاست. همان طور که در بالا هم گفته شد بیشتر افرادی که به این منطقه می آیند خودشان داوطلب شده اند تا به این منطقه دور افتاده و منحصر بفرد بیایند، حالا به آن ها لقب یخی های منتخب را داده اند.

بودن و زندگی کردن در الرت در کانادا هم فوق العاده و هم بسیار عالی و هیجان انگیز است، ولی باید بدانید که چطور خودتان را سرگرم نگه دارید وگرنه خیلی زود دچار افسردگی می شوید. یکی از آفیسرهایی که در این منطقه است به نام سرج اولت در این باره می گوید: ما سعی می کنیم تا در ساعت های بیکاری، افراد را با هم آشنا کنیم و بین آن ها ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم همه با هم از پس شرایط سخت این جا بربیاییم.

منبع مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!

انتشار: 6 آبان 1400 بروزرسانی: 6 آبان 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 534

به "مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید