چه کسانی از ایران با جو بایدن مذاکره می کنند؟

به گزارش پرشین بلاگ، خبرنگاران : صادق زیباکلام می گوید: چون در انتخابات 1400 حامیان اصلاح طلبان پای صندوق های رای نخواهند رفت؛ بنابراین این اصولگرایان هستند که پیروز انتخابات خواهند بود و مذاکرات توسط اصولگرایان پیش خواهد رفت.

چه کسانی از ایران با جو بایدن مذاکره می کنند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، صادق زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب درباره تغییر سیاست های ایران در قبال آمریکا در دوره ریاست جمهوری بایدن گفت: من معتقدم اگر انتخاب آقای بایدن قطعی شود و در نهایت او از دو ماه دیگر رئیس جمهور آمریکا شود، مساله ای در رابطه ایران و آمریکا تغییر پیدا نمی کند. مقصودم رویکرد آمریکا ستیزی است که ظرف 40 سال گذشته جاری بوده است. در اصل دشمنی ایران و آمریکا تغییری ایجاد نمی کند. چون آمریکا ستیزی عمود خیمه جمهوری اسلامی است.

وی افزود: با روی کارآمدن جو بایدن در آمریکا، ممکن است مذاکرات در همین دولت آقای روحانی آغاز شود؛ اما برجام 1400 در دولت بعدی اتفاق خواهد افتاد. چون در انتخابات 1400 حامیان اصلاح طلبان پای صندوق های رای نخواهند رفت؛ بنابراین این اصولگرایان هستند که پیروز انتخابات خواهند بود و مذاکرات توسط اصولگرایان پیش خواهد رفت.

این چهره اصلاح طلب پیش بینی کرد: از سوی دیگر، چون اصولگرایان دولت و مجلس را در اختیار خواهند داشت، مسئله ای که در برجام قبلی شاهد آن بودیم را شاهد نخواهیم بود. چون در برجام قبلی مجلس اصولگرایان هر اقدامی را برای عدم موفقیت برجام انجام داد. اما برجام 1400 اصولگرایان می تواند موفقیت بیشتری نسبت به برجام قبلی داشته باشد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 7

به "چه کسانی از ایران با جو بایدن مذاکره می کنند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چه کسانی از ایران با جو بایدن مذاکره می کنند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید