112 نفر از پاکبانان سمنانی در مقابل کرونا واکسینه می شوند

به گزارش پرشین بلاگ، سرپرست مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان از واکسیناسیون 112 نفر از پاکبانان، رانندگان ناوگان حمل و نقل درون شهری و کارکنان غسالخانه و خدمات آرامستان های شهرداری در مقابل ویروس کرونا اطلاع داد.

112 نفر از پاکبانان سمنانی در مقابل کرونا واکسینه می شوند

به گزارش خبرنگاران سمنان، محسن مظاهری اظهار کرد: طی مکاتبات و رایزنی های مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان با دستگاه های ذی ربط مسئول در مورد تخصیص واکسن کرونا، طی روزهای آینده و در مرحله اول واکسیناسیون کارکنان خدمات شهری شهرداری سمنان، تعداد 112 نفر از پاکبانان، رانندگان حمل و نقل درون شهری و کارکنان بخش غسالخانه و خدمات آرامستان های شهرداری سمنان در مقابل ویروس کرونا اطلاع داد.

وی اضافه کرد: سایر کارکنان خدمات شهری شهرداری سمنان طبق برنامه ریزی و مرحله بندی انجام شده، در صورت تخصیص به موقع واکسن کرونا طی هفته های آینده علیه این ویروس واکسینه خواهند شد.

سرپرست مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان در انتها خاطر نشان کرد: غربالگری کرونایی کارکنان شهرداری سمنان در روزهای اخیر و پس از تعطیلات نوروزی، با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور و شهر سمنان تشدید شده است و تا کنون تمامی کارکنان مناطق یک و دو شهری شهرداری سمنان و پرسنل ساختمان مرکزی شهرداری با همکاری مرکز بهداشت شهرستان سمنان در محل کار تست گیری شده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 16 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 284

به "112 نفر از پاکبانان سمنانی در مقابل کرونا واکسینه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "112 نفر از پاکبانان سمنانی در مقابل کرونا واکسینه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید