آغاز پیش فروش بلیت های جشنواره تئاتر فجر از 14 بهمن

به گزارش پرشین بلاگ، پیش فروش بلیت های جشنواره بین المللی تئاتر فجر از پنجشنبه 14 بهمن آغاز می شود.

آغاز پیش فروش بلیت های جشنواره تئاتر فجر از 14 بهمن

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از ستاد خبری جشنواره، پیش فروش بلیت های جشنواره بین المللی تئاتر فجر از ساعت 12 ظهر پنجشنبه 14 بهمن آغاز می شود. جداول تمامی اجرا های جشنواره بین المللی تئاتر فجر هم منتشر شده و روی سایت این جشنواره قرار گرفته است.

ظرفیت سالن های نمایشی به دلیل محدودیت های کرونایی تنها 30 درصد خواهد بود و علاقه مندان به تهیه بلیت با مراجعه به سایت تیوال می توانند با توجه به این سهمیه، بلیت خود را خریداری کنند. سالن های کوچک با محدودیت زیاد فروش بلیت روبرو هستند و تعداد کمی از بلیت های این سالن ها با توجه به محدودیت 30 درصدی ناشی از همگیری سویه تازه کرونا به فروش می رسد.

خبرنگاران و اهالی رسانه های جمعی که کارت جشنواره برای آن ها صادر شده است با استفاده از کدی که امروز برای آن ها پیامک می شود، می توانند به سایت فروش بلیت مراجعه کرده و از بلیت های سهمیه خبرنگاران استفاده کنند.

یک روز پیش از باز شدن سامانه فروش بلیت ها، جدول تمامی اجرا های جشنواره منتشر شده و افرادی که تمایل به خرید بلیت دارند، می توانند با توجه به ساعت و محل اجرای نمایش پس از باز شدن سامانه فروش، بلیت های خود را تهیه کنند.

در بخش صحنه ای هر روز حداقل هشت نمایش روی صحنه خواهد رفت. تالار وحدت، مجموعه تئاترشهر، تالار مولوی، تماشاخانه ایرانشهر، تماشاخانه سنگلج، تالار حافظ و برج آزادی میزبان گروه های شرکت کننده در بخش صحنه ای چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر هستند.

در این بخش هر روز حداقل هشت نمایش در 2 سانس روی صحنه می رود. نمایش گروه های خارجی هم در سالن های چهارسو، سایه، سنگلج و ناظرزاده کرمانی به صحنه خواهد رفت.

در بخش دگرگونه های اجرایی 14 نمایش در سالن های نمایشی و مکان های مختلف از جمله پارک آبشار، توچال، پارک چیتگر، میدان راه آهن، اتوبان کردستان، میدان استاد مشخص و ... به اجرا درمی آیند که زمان و ساعت اجرای این نمایش ها در جدول آمده است.

چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از 14 تا 26 بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 فروردین 1401 بروزرسانی: 24 فروردین 1401 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 701

به "آغاز پیش فروش بلیت های جشنواره تئاتر فجر از 14 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز پیش فروش بلیت های جشنواره تئاتر فجر از 14 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید