بازدید زالی از فرایند واکسیناسیون ضربتی دانش آموزان تهرانی در دومین روز اجرای این طرح

به گزارش پرشین بلاگ، در دومین روز از اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان، فرمانده عملیات ستاد مدیریت بیماری کرونا در تهران از فرایند اجرای این طرح بازدید کرد.

بازدید زالی از فرایند واکسیناسیون ضربتی دانش آموزان تهرانی در دومین روز اجرای این طرح

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علیرضا زالی روزگذشته (آدینه) در راستای اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان شهر تهران، از مراکز واکسیناسیون از جمله دبستان شهید دهقان، دبستان مشخص، دبستان هاجر، دبیرستان فاطمه زهرا، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون دبیرستان شیخ بهایی، سالن ورزشی نیکخواه بهرامی و مرکز تجمیعی واکسیناسیون 17 شهریور بازدید کرد.

فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن حضور در پایگاه های تجمعی واکسیناسیون دانش آموزشی استقبال خانواده ها از طرح واکسیناسیون دانش آموزان را مطلوب ارزیابی کرد.

وی با اشاره به این که طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان علیه کرونا در گروه های سنی 12 تا 18 سال به صورت جهادی در روز های پنجشنبه و آدینه 15 و 16 مهرماه در مدارس شهر تهران اجرا شد، اعلام کرد: بی تردید سرعت و شتاب واکسیناسیون نوجوانان در بازه زمانی کوتاه به کاهش و قطع زنجیره کرونا یاری شایانی خواهد نمود.

به گفته وی اگر دانش آموزی به هر دلیلی نتواند طی این طرح واکسینه گردد، می تواند در اسرع وقت با مراجعه به سایر مراکز واکسیناسیون مستقر در شهر تهران واکسن کرونا را دریافت کند.

فرمانده عملیات ستاد مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران ضمن بازدید از پایگاه های واکسیناسیون دانش آموزی که با همراهی دکتر جانبازی سرپرست معاونت اموربهداشتی دانشگاه انجام شد، از نزدیک به ارزیابی نحوه اجرای طرح ضربتی واکسیناسیون دانش آموزان پرداخت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 آبان 1400 بروزرسانی: 7 آبان 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 537

به "بازدید زالی از فرایند واکسیناسیون ضربتی دانش آموزان تهرانی در دومین روز اجرای این طرح" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید زالی از فرایند واکسیناسیون ضربتی دانش آموزان تهرانی در دومین روز اجرای این طرح"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید