بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعبه شهرک راه آهن

به گزارش پرشین بلاگ، دکتر برات کریمی، مدیرعامل بانک دی در بازدید سرزده از شعبه شهرک راه آهن، مشتری مداری را رمز پویایی و ماندگاری هر سازمان دانست و بر لزوم رعایت حداکثری حقوق مشتریان بانک تاکید کرد.

بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعبه شهرک راه آهن

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک دی، دکتر کریمی در این بازدید سرزده ضمن قدردانی از تلاش های همکاران شعبه برای تحقق اهداف بانک، بر جلب رضایت حداکثری مشتریان تاکید کرد.

کریمی با اشاره به اهمیت جذب مشتریان در فضای رقابتی موجود گفت: کارکنان بانک روزانه با عموم مردم در تعامل هستند و تصویری که از بانک و کیفیت خدمات آن در ذهن مشتریان نقش می بندد حاصل رفتار و نحوه برخورد کارکنان با مشتری در برخورد اول است و انتظار می رود همکاران شعب، کننده و معرف شایسته بانک در زمینه ارتباط با مشتری باشند.

وی افزود: ارتباط مستمر و عاطفی با مشتریان جدید و قدیم مهمترین رکن شیوه های نوین بازاریابی است که علاوه بر نگهداشت مشتریان قدیم، موجب گسترش تبلیغات چهره به چهره و ترویج برند بانک و جذب منابع می شود.

مدیرعامل بانک دی با تاکید بر لزوم همدلی کارکنان و هم افزایی تلاش های ستاد و شعبه شرح داد: تلاش های تمامی همکاران ستاد مرکزی در راستای تسهیل و تسریع در رسیدگی به درخواست های شعب است تا همکاران شعب بتوانند با اطمینان خاطر در سریعترین زمان ممکن انتظارات مشتریان را برآورده کنند و این ارتباط با هدف ایجاد رضایت حداکثری در مشتریان باید بیش از پیش تقویت شود.

گفتنی است، کارکنان شعبه شهرک راه آهن در نشست صمیمی با مدیرعامل بانک ضمن ارائه گزارش عملکردی از اقدامات انجام شده برای تحقق شاخص های عملیاتی به بیان مسائل و نقطه نظرات خود در زمینه پیشبرد امور شعبه پرداختند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 31

به "بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعبه شهرک راه آهن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سرزده مدیرعامل بانک دی از شعبه شهرک راه آهن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید