بازی در بوتیمار ریسک بالایی داشت

به گزارش پرشین بلاگ، تهران (پانا) - مرجانه گلچین بازیگر سریال بوتیمار درباره نقش آفرینی در این مجموعه تلویزیونی و حواشی آن، توضیحاتی ارائه کرد.

بازی در بوتیمار ریسک بالایی داشت

به گزارش خبرنگاران، مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون رادیو تلویزیون گروه فرهنگی درباره نقش آفرینی در سریال بوتیمار گفت: بوتیمار روایتگر دغدغه ها و دلواپسی هاست و قصه آدم هایی را به نمایش می گذارد که دلواپس هستند و خیلی جا ها این دلواپسی ها به حق است. خانواده سریال بوتیمار نگران این هستند که در آینده ای چه اتفاقاتی برایشان خواهد افتاد.

وی ادامه داد: در فضای کلی بوتیمار متفاوت بودن را کار می بینم. سریال های قبلی که بازی کردم هر کدام فضای خودش را داشت. البته بوتیمار قصه عجیب و غریبی ندارد و ماجرایش را در زندگی روزمره مان هم می بینیم؛ ماجرای آدم هایی که با مسائل بسیاری دست به گریبان هستند و در این شرایط روزگار می گذرانند. من نقش مادر خانواده را در این مجموعه دارم؛ مادری که سه فرزند دارد و طبیعتا دغدغه فردای آن ها و مسائلی از این دست را در ذهن دارد؛ در واقع نقشی را بازی می کنم که دغدغه خانواده را دارد و بسیار همسرش را دوست دارد.

گلچین مطرح کرد: این سریال در دوران کرونا ساخته شد و تجربه این کار برای من متفاوت بود؛ چراکه کار در این شرایط سخت تر شده بود. به عنوان مثال در یک پلان ما با ماسک هستیم و بعد در خاتمه پلان باید ماسک را برداریم و این برداشتن ماسک گریم را ممکن بود به هم بزند. ملاحظاتی این چنینی را باید در بازیمان در نظر می گرفتیم و از طرفی بازی با ماسک به شکلی که باید دیالوگ می گفتیم کار را سخت نموده بود.

وی اضافه کرد: به دلیل شرایط کرونا من با ریسک بالایی در سریال بوتیمار بازی کردم، به دلیل شرایط زندگیم و اینکه باید از مادرم مراقبت کنم ابتدا نمی توانستم در هر فیلمی بازی کنم، اما در بین پیشنهاداتی به من شد، کاری را انتخاب کردم که از عوامل مجموعه شناخت داشتم.

بازیگر سریال بزنگاه درباره آماده بودن فیملنامه شرح داد: پیش از قبول نقش آفرینی در بوتیمار، پیشنهاداتی داشتم که فیلمنامه آن آماده نبود و با یک طرح نقشی را پیشنهاد می دادند که قرار بود در حین کار، فیلمنامه نوشته گردد. این شیوه از فراوری از نظر من به شدت به کار آسیب زننده است. فیلمنامه باید به طور کامل نوشته گردد و کل گروه بدانند که با چه اثری روبرو هستند. با این شرایط یک دلواپسی برای من بازیگر همواره وجود دارد که خروجی کار چطور خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 367

به "بازی در بوتیمار ریسک بالایی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی در بوتیمار ریسک بالایی داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید