دومین مرحله دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

به گزارش پرشین بلاگ، مرحله دوم دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، پنجشنبه 18 شهریور ماه جاری از ساعت 11 تا 13 برگزار می گردد.

دومین مرحله دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو

نسیم ذوقی، سرپرست المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو در گفت وگو با خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران گفت: مرحله دوم دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، پنجشنبه 18 شهریور ماه جاری از ساعت 11 تا 13 برگزار می گردد.

سرپرست المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو گفت: دومین مرحله این آزمون در قالب آزمون تستی و تشریحی و به صورت حضوری برگزار می گردد.

وی یادآور شد: در این مرحله از آزمون، شرکت کنندگان در 120 دقیقه، با پاسخ به 20 سوال تستی و 6 سوال تشریحی به رقابت خواهند پرداخت.

نسیم ذوقی اضافه کرد: با توجه به شرایط همه گیری و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی، در هر استان یک حوزه برای آزمون انتخاب شده تا علاقه مندان بتوانند در مرحله دوم دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو شرکت داشته باشند.

سرپرست المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو در سرانجام گفت: تمام پروتکل بهداشتی هنگام برگزاری آزمون اجرا می گردد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت nanoclub.ir از جزئیات آزمون آگاه شوند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 شهریور 1400 بروزرسانی: 11 شهریور 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 471

به "دومین مرحله دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دومین مرحله دوازدهمین المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید