مصوبات جلسه دوشنبه شب هیئت مدیره استقلال، از پرداخت بخش اول قرارداد بازیکنان تا ارائه چارت تازه باشگاه

به گزارش پرشین بلاگ، در جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال مصوب شد که بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال این هفته پرداخت گردد.

مصوبات جلسه دوشنبه شب هیئت مدیره استقلال، از پرداخت بخش اول قرارداد بازیکنان تا ارائه چارت تازه باشگاه

به گزارش خبرنگاران و به نقل از باشگاه استقلال، جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال امشب (دوشنبه) با حضور تمامی اعضا در ساختمان این باشگاه برگزار گردید.

خلاصه ای از مسائل مطرح شده و مصوبات این جلسه به توضیح زیر است:

جهت یکپارچگی اطلاع رسانی از سوی مدیران باشگاه استقلال از این پس قرار شد تا اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال به وسیله رسانه های رسمی این باشگاه با طرفداران ارتباط داشته باشند.

در این جلسه پیشنهاداتی در حوزه فرهنگ و فعالیت های فرهنگی در باشگاه استقلال از سوی آقایان عبداللهی و افضلی ارائه شد.

مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال در این جلسه گزارشی را درباره فسخ قرارداد با های وب و بعلاوه گزارشی از کارگزار تازه باشگاه استقلال ارائه کرد.

در این جلسه مقرر شد تا بخش اول از قرارداد بازیکنان استقلال در این هفته پرداخت گردد.

مصطفی آجورلو در این جلسه چارت تازه باشگاه استقلال را ارائه کرد و اعضا در این خصوص با یکدیگر به گفتگو پرداختند.

پیشنهاداتی به وسیله مهدی افضلی به عنوان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال جهت هوشمندسازی سیستم اداری باشگاه استقلال در این جلسه ارائه شد.

مصطفی آجورلو در این جلسه در خصوص دیدارش با مدیران ادوار گذشته باشگاه استقلال توضیحاتی ارائه و مطرح کرد که این جلسات قرار است به صورت چرخشی و در آینده مجدداً برگزار گردد.

از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه موضوع کارکنان اداری و اقتصادی باشگاه استقلال بود که اعضا در این مورد با یکدیگر گفتگو کردند.

تعامل با پیشکسوتان باشگاه استقلال از مهمترین مواردی بود که در این جلسه مطرح شد و بر همین اساس مدیرعامل باشگاه استقلال جلسه ای را با پیشکسوتان این باشگاه برگزار خواهد نمود.

مدیرعامل استقلال در این جلسه گزارشی از انتخاب استادیوم آرارات تهران جهت برگزاری تمرینات تیم فوتبال استقلال ارائه و از مسئولان این باشگاه تقدیر و تشکر کرد.

محمد مومنی در بخشی از این جلسه پیشنهاداتی جهت درآمدزایی باشگاه استقلال را به اعضا ارائه کرد.

پرویز مظلومی در این جلسه درباره تیم بزرگسالان استقلال صحبت کرد و از لزوم تهیه امکانات و پشتیبانی جدی برای تیم بزرگسالان سخن گفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 547

به "مصوبات جلسه دوشنبه شب هیئت مدیره استقلال، از پرداخت بخش اول قرارداد بازیکنان تا ارائه چارت تازه باشگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصوبات جلسه دوشنبه شب هیئت مدیره استقلال، از پرداخت بخش اول قرارداد بازیکنان تا ارائه چارت تازه باشگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید