پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس و صنعت نفت با شکایت سوشا بسته شد خبرنگاران

به گزارش پرشین بلاگ، آرش شکرریز گفت: طبق رای قطعی کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغی حدود 800 میلیون تومان به انضمام خسارت دادرسی در حق سوشا مکانی محکوم شد.

پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس و صنعت نفت با شکایت سوشا بسته شد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، سوشا مکانی، دروازه بان سابق تیم های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان به تازگی با شکایت از این دو باشگاه آنها را به پرداخت مطالبات خود محکوم نموده و با توجه به قطعی بودن این آرا تا زمان پرداخت نشدن این دو بدهی پنجره جابجاییی پرسپولیس و نفت آبادان بسته خواهد بود.

آرش شکرریز، کارگزار این بازیکن گفت: طبق رای قطعی کمیته استیناف باشگاه پرسپولیس به پرداخت مبلغی حدود 800 میلیون تومان به انضمام خسارت دادرسی در حق سوشا مکانی محکوم شد. متاسفانه با وجود گذشت مواعد قانونی باشگاه پرسپولیس اقدام به پرداخت این بدهی ننموده است و با نامه کمیته شرایط از جابجایی تا پرداخت دیون قطعی محروم است. همچنین وی در نیم فصل دوم لیگ هجدهم به مبلغ حدود 300 میلیون تومان به صنعت نفت آبادان پیوست اما در آن نیم فصل تنها 100 میلیون تومان دریافت کرد. طبق حکم کمیته مشخص شرایط و تایید کمیته استیناف تا زمان پرداخت طلب مکانی پنجره جابجایی این باشگاه هم بسته شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1400 بروزرسانی: 6 فروردین 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 211

به "پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس و صنعت نفت با شکایت سوشا بسته شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس و صنعت نفت با شکایت سوشا بسته شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید