الکترونیکی شدن نسخه نویسی در 77 بیمارستان کشور

به گزارش پرشین بلاگ، تهران (پانا) - مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی گفت که فرایند نسخه نویسی در 77 بیمارستان در سطح کشور به صورت الکترونیکی صورت می گیرد.

الکترونیکی شدن نسخه نویسی در 77 بیمارستان کشور

به گزارش ایسنا، داریوش پناهی زاده مدیرکل درمان سازمان تامین اجتماعی در نشست آنالیز مسائل حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی که با حضور معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار گردید، ضمن تقدیر از همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی، اجرای این برنامه را اتفاق بزرگی برای سلامت کشور بیان نمود.

به گفته وی، در حال حاضر 50 درصد فرایند نسخه نویسی در مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی در استان تهران و 77 بیمارستان در سطح کشور به صورت الکترونیکی صورت می گیرد و نزدیک به 70 درصد مسائل شناسایی و رفع شده است.

پناهی زاده درخصوص تامین اقتصادی و غیراقتصادی بعضی از زیرساخت های لازم قول مساعد داد و گفت: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از نظر محدوده جغرافیایی بزرگترین دانشگاه در سطح استان تهران است و ما در مجموعه سازمان تامین اجتماعی تمام کوشش خود را برای اجرای صحیح و به موقع برنامه با این دانشگاه انجام خواهیم داد.

میرهاشمی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نیز با اشاره به مسائل موجود در اجرای زیرساخت های فنی گفت: با شناسایی سریع مسائل، بهره گیری مناسب از ظرفیت های موجود ، اقدام سریع و به موقع و استفاده از امکانات و ذخایر اقتصادی باید این مسائل را رفع کنیم. این امر باعث ایجاد اعتمادسازی و رضایت در ارایه خدمات مطلوب به مردم می گردد.

وی با توجه به گستره وسیع و پراکندگی جغرافیایی منطقه تحت پوشش دانشگاه مواردی نظیر کمبود امکانات زیرساختی بعضی مراکز درمانی شهرستان ها، مسائل سامانه ای و عدم هماهنگی سامانه تامین اجتماعی با سامانه مدیریت بیمارستانی دانشگاه را از مهمترین مسائل بیان نمود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 222

به "الکترونیکی شدن نسخه نویسی در 77 بیمارستان کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الکترونیکی شدن نسخه نویسی در 77 بیمارستان کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید