حمایت فدراسیون کاراته از کاتا بی نظیر است، حرفهایم را تغییر دادند

به گزارش پرشین بلاگ، فاطمه صادقی در گفت وگو با خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: در خصوص زمان برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی انتقاداتی را به تصور آنکه شورای کاتا در این زمینه تصمیم گیری کرده مطرح کردم و انتظار داشتم مسابقات انتخابی در زمان بهتری انجام شود. به همین علت به هیچ عنوان قصد توهین به ارکان فدراسیون را نداشتم و برخی عامدانه با تغییر صحبت ها قصد داشتند من را مقابل فدراسیون قرار دهند.

حمایت فدراسیون کاراته از کاتا بی نظیر است، حرفهایم را تغییر دادند

ملی پوش کاتا ادامه داد: خوشحالم که جلسه ای با رئیس فدراسیون برگزار گشت و طباطبایی نشان داد که حمایت از کاتا و ورزشکاران ملی پوش همیشه برایش مهم است. بر این اساس؛ معتقدم فرایند کاتا رو به بهبودی است و خوشبختانه اردوها به صورت منظم برگزار می شود.

وی تاکید کرد: با حضور طباطبایی دیدگاه ها نسبت به کاتا تغییر کرده است و ملی پوشان با آرامش بیشتری فعالیت می کنند. در دوران طباطبایی توجه ها به کاتا بیشتر شد و با حمایت های رئیس فدراسیون در کاراته وان های زیادی شرکت کردیم. در حال حاضر نیز رده های پایه اردوهای خود را برگزار می کنند. این حرکت پشتوانه خوبی برای تیم بزرگسالان فراهم می کند.

صادقی درباره حضور در مسابقات قهرمانی آسیا نیز گفت: دو حریف قدرتمند از ژاپن و هنگ کنگ دارم. با توجه با توجه به شناختی که از آن ها دارم امیدوارم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 603

به "حمایت فدراسیون کاراته از کاتا بی نظیر است، حرفهایم را تغییر دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت فدراسیون کاراته از کاتا بی نظیر است، حرفهایم را تغییر دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید