داور بانوی ایرانی عضو هیات ژوری لیگ جهانی کاراته شد

به گزارش پرشین بلاگ، به گزارش خبرنگاران، دومین مرحله از رقابت های لیگ جهانی کاراته در سال 2021 که آخرین ایستگاه در راستا کسب امتیاز ورودی المپیک محسوب می گردد از فردا آدینه با حضور 740 کاراته کا از 87 کشور به میزبانی پرتغال در شهر لیسبون شروع می گردد. نکته مهم اینکه برای دومین بار متوالی المیرا گوزل زاده به عنوان مدیر تاتامی و عضو هیأت ژوری در این دوره از مسابقات حضور دارد.

داور بانوی ایرانی عضو هیات ژوری لیگ جهانی کاراته شد

عصر امروز سمینار توجیهی و هماهنگی داوران با حضور نزدیک به 100 داور از کشورهای مختلف در هتل الیسیپو اروینته شهر لیسبون و با حضور، اعضای شورای داوران فدراسیون دنیای برگزار و در سرانجام از سوی خاویر اسکالانته رئیس کمیته داوران WKF، مدیران تاتامی و اعضای هیأت ژوری این دوره از مسابقات انتخاب و معرفی شدند که حضور بانوی ایرانی در بین نفرات منتخب برای دومین بار جلب توجه می کرد.

المیرا گوزل زاده که اواخر اسفندماه 99 و در رقابت های کاراته وان استانبول برای نخستین بار عضو شورای داوران مسابقات شده بود، با عملکرد خوب خود، شورای داوران دنیای را مجاب کرد که بازهم به او اعتماد نموده و مدیریت و انتخاب داوران تاتامی شماره 2‬ را برعهده وی قرار دهند. وی با در اختیار داشتن بالاترین درجه داوری دنیا در هر دو بخش کاتا و کومیته طی دو سال گذشته حضوری مستمر در معتبرترین رقابت های برگزار شده از سوی WKF داشته است.

گوزل زاده در این مورد به خبرنگاران گفت: از اینکه یکبار دیگر مورد اعتماد اعضای شورای داوران و رئیس این کمیته قرار گرفتم جای خوشحالی و افتخار است. به عنوان یک ایرانی همواره سعی نموده ام بهترین عملکرد را در قضاوت های خود داشته باشم و همین موضوع باعث شد اولین بار در ترکیه این مسئولیت برعهده من قرار گیرد تا بتوانم توانایی خود را در بخش مدیریت تاتامی هم به بوته آزمایش بگذارم. خوشحالم که این موضوع از سوی مسئولان مربوطه دیده شد.

وی ادامه داد: همانطور که پیش از این گفته ام، افق دید من در داوری بالاست و خدا را شکر می کنم که زحماتم در مسابقات مختلف دنیای، آسیایی، کاراته وان و… دیده شده و مرا گام به گام به اهدافی که دارم نزدیکتر می نماید. ان شاءالله که بتوانم نماینده شایسته ای برای بانوان ایرانی باشم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 331

به "داور بانوی ایرانی عضو هیات ژوری لیگ جهانی کاراته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داور بانوی ایرانی عضو هیات ژوری لیگ جهانی کاراته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید