خبرنگاران بندر بوشهر در سه شاخص پیروز به کسب رتبه دوم کشور شد

به گزارش پرشین بلاگ، بوشهر-خبرنگاران- رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در ارزیابی اجرا شده ویژه سال 99 این اداره کل در سه شاخص اچ.اس.ایی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل پیروز به کسب رتبه دوم در بین بنادر کشور شد.

خبرنگاران بندر بوشهر در سه شاخص پیروز به کسب رتبه دوم کشور شد

نرگس علیپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: کسب این پیروزیت ملزم به رعایت الزام های بین المللی، ملی و سازمانی است که این موارد در بندر بوشهر با جدیت هر چه تمام اجرایی شده است.

وی بیان نمود: پیاده سازی سیستم های مدیریتی ایمنی، بهداشت حرفه ای و محیط زیست در دامنه کاربرد اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر منجر به ارتقا عملکرد این اداره کل و کسب رتبه دوم کشوری شد.

علیپور ادامه داد: موضوع های مدیریت بحران در بحث پیشگیرانه، مدیریت ریسک، برنامه زمان بندی اجرای الزام ها، تجزیه و تحلیل حوادث از جمله شاخص های منجر به کسب این پیروزیت است.

وی گفت: بهبود مستمر در شاخص های شبه حوادث، محیط زیست، بهداشت اماکن و ایمنی اسکله ها، ساختمان، انبارها و شناورهای خدماتی از دیگر موارد تاثیرگذار در اختصاص رتبه دوم کشور در مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و اچ اس ایی به بندر بوشهر است.

علیپور گفت: رعایت الزام های مرتبط با حوزه های یاد شده باعث کاهش میزان حوادث و کاهش میزان عدم انطباق ها شده و همچنین منجر به ارتقا سطح ایمنی بندری و تجهیزات آن شده است.

اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در سال 98 نیز پیروز به کسب رتبه نخست اچ.اس.ایی، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شده بود.

منبع: ایرنا
انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 271

به "خبرنگاران بندر بوشهر در سه شاخص پیروز به کسب رتبه دوم کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بندر بوشهر در سه شاخص پیروز به کسب رتبه دوم کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید