فاز نو آزادراه تهران، شمال کی افتتاح می گردد؟

به گزارش پرشین بلاگ، محمود محسن زاده درباره آخرین شرایط آزادراه تهران - شمال بیان نمود: پروژه رفت منطقه دو آزادراه تهران - شمال از نظر ساخت وسازه ای به اتمام رسیده اما دوران بهره برداری نیازهای متفاوتی دارد از جمله اینکه نصب تاسیسات و تجهیزات الکترومکانیکال، مباحث ایمنی و دستگاه های بهره بردار به جای مانده که باید استقرار پیدا کند.

فاز نو آزادراه تهران، شمال کی افتتاح می گردد؟

وی درباره باند برگشت فاز دو آزادراه تهران - شمال نیز شرح داد: باند رفت آزادراه شامل باند غربی به علاوه تونل شرقی البرز است که تونل شرقی البرز به اتمام رسیده و در حال بهره برداری است؛ اما 16.2 کیلومتر از باند غربی به جای مانده است. بعلاوه پیش بینی مان از زمان بهره برداری از باند برگشت، سال 1403 است.

سرپرست مجری آزادراه تهران - شمال درباره مقدار پیشرفت فیزیکی این پروژه ها نیز شرح داد: پیشرفت فیزیکی باند رفت حدود 93 درصد است، که هفت درصد به جای مانده شامل تاسیسات و تجهیزات الکترومکانیکال می گردد؛ اما کوشش ما این است که این مسیر را برای سفرهای تابستانی آماده کنیم. پیشرفت فیزیکی مسیر برگشت هم حدود 38 درصد است.

محسن زاده اظهار داشت: بهره برداری موارد خاصی دارد و احتیاج است که دستگاه های بهره بردار از جمله پلیس راه و اورژانس هم برای مسائل ایمنی در پروژه مستقر شوند؛ هماهنگی ها در حال اجرا است و سعی می کنیم بتوانیم تا اواخر بهار این آزادراه را آماده بهره برداری کنیم.

منبع: گردشبان
انتشار: 10 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1402 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 930

به "فاز نو آزادراه تهران، شمال کی افتتاح می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاز نو آزادراه تهران، شمال کی افتتاح می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید