مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد فردا به انتها می رسد

به گزارش پرشین بلاگ، مهلت انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده اند، فردا آدینه 9 اردیبهشت خاتمه می یابد.

مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد فردا به انتها می رسد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، بر این اساس، داوطلبان مجاز به انتخاب رشته براساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور می توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا 80 رشته/ محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب نمایند.

داوطلبان ضروری است با مراجعه به سامانه www.azmoon.org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ضروری است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته/ گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی به وسیله سامانه مذکور انتخاب رشته نمایند.

بعلاوه می توانند با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و کد ملی اقدام به ورود به سامانه نموده و پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته/محل های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام نمایند.

انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی که از 25 فروردین ماه شروع شده بود، تا 5 اردیبهشت ادامه داشت که تا انتها فردا تمدید شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 756

به "مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد فردا به انتها می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت انتخاب رشته دکتری تخصصی دانشگاه آزاد فردا به انتها می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید