واکنش مدیرعامل پرسپولیس به عکسی حاشیه ساز

به گزارش پرشین بلاگ، پس از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر، مدیرعامل پرسپولیس جلسه ای را با کارکنان باشگاه برگزار کرد، تا به نوعی از زحمات پرسنل ستادی باشگاه که دیده نمی شوند، تشکر نموده باشد.

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به عکسی حاشیه ساز

این عکس، اما خیلی زود حاشیه ساز شد و فضای مجازی را درنوردید. منتقدان معتقد بودند که جایگاه که برای زنان در این عکس در نظر گرفته شده، مناسب نیست و آن ها در اولویت قرار نداشته اند.

این موضوعی بود که پس از ملاقات پرسپولیس و طرفدار از درویش پرسیده شد و او در این مورد با گلایه اینطور پاسخ داد: آخر ما کجا برویم بگوییم که این همه دشمنی برای چه؟ وقتی من به باشگاه رفتم پرسنل دوست داشتند با جام قهرمانی عکس داشته باشند. اگر این پیروزی و موفقیت به دست آمده، حاصل کوشش تک تک نیرو های باشگاه است. ما گفتیم از این دوستان تشکری داشته باشیم. این دوستان هرگز دیده نمی شوند. صحنه گل دیده می گردد، ولی این عزیزان نه. من گفتم یک عکس یادگاری بگیریم و از آن ها تشکر کنیم. گفتیم اولویت با خانم ها و جلو باشند. نوع عکس اینطوری بود. گفتیم همه با هم باشیم. این همه زحمت و نتیجه خوب .. در یک خبری نقل شد که چند نفر از بازیکنان امید مدال نگرفتند. تو را به خدا این همه زحمت را نادیده نگیرید. کسی دلش نسوخته. می خواهند کوشش های باشگاه را خدشه دار نمایند. دیدید در مجوز حرفه ای چه ایرانی هایی مشکل درست کردند. اصلا من می گویم با درویش و پرسپولیس خوب نیستید، اما با ایران که نباید بد باشید. این پرسپولیس ایران است و قرار است به آسیا برود. بروید باشگاه های عربستان و چین را دنبال کنید و ببینید چند تا از باشگاه هایشان دولتی هستند. آیا یک خبرنگار و یک طرفدار چنین چیزی می گوید. می دانم باز امشب عده ای دمر می خوابند که چرا ما به فینال رفتیم. آقا خدا خواست که رفتیم و دست ما نبود. هر کاری کردند، دسیسه کردند و ... یکی می گفت به یک طلبکار که پرسپولیسی است گفته اند چرا نمی روی شکایت کنی تا این ها دستشان بسته گردد. خب متاسفانه چنین فضایی است که مشکلاتی ایجاد می نماید.

منبع: ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 6 خرداد 1402 بروزرسانی: 6 خرداد 1402 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 941

به "واکنش مدیرعامل پرسپولیس به عکسی حاشیه ساز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مدیرعامل پرسپولیس به عکسی حاشیه ساز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید