حمله فرشاد احمدزاده به افشین پیروانی

به گزارش پرشین بلاگ، تهران (پانا) - بازیکن سابق پرسپولیس و حال حاضر سپاهان به رای صادره درخصوص پرونده شکایتش از سرخپوشان واکنش نشان داد.

حمله فرشاد احمدزاده به افشین پیروانی

به گزارش ورزش سه، فرشاد احمدزاده که در روز انتهای جابجایی زمستانی فصل نوزدهم از این تیم جدا شد، با توجه به شکایتی که از این باشگاه داشت در پی احقاق حقوق خود بود. با این حال اکنون کمیته تعیین شرایط فدراسیون رای را به سود پرسپولیس اعلام نموده است و این موضوع با موضع گیری تندی از سوی این بازیکن هعمراه شده و مدعی است که چوب اعتمادش به مدیریت وقت این باشگاه را خورده تا اکنون آنها او را مقابل طرفداران این تیم قرار دهند. احمدزاده که طبق درخواست خود خواستار 570 میلیون از این باشگاه بود، در نهایت کمیته تعیین شرایط باشگاه پرسپولیس را به پرداخت 195 میلیون رای داد.

احمدزاده که بابت فحاشی دوباره طرفداران پرسپولیس ناراحت و دلگیر است، صحبت هایش را به این شکل شروع می نماید و به شرح رای صادره می پردازد: باور کنید برایم هیچ اهمیتی ندارد. من فقط از این ناراحت هستم که طرفداران پرسپولیس برای یک ثانیه هم که شده خودشان را جای من نمی گذارند. ساعات آخر جابجایی است و باشگاه از تو می خواهد به خاطر آینده پرسپولیس و اینکه این تیم بتواند بازیکن جذب کند، رضایت خود را بابت جدایی اعلام کنید. من آن لحظه فقط یک طرفدار بودم و نه بازیکن. شاید بهتر بود خودم را همان بازیکن می دانستم و کوتاه نمی آمدم. من اما از ثانیه اولی که فوتبال را شناختم طرفدار این تیم بودم و از اینکه آن اتفاقات بعد از جدایی ام افتاده بود خودم را مقصر می دانستم. من یک بار حرفه ای فکر کردم و فارغ از شرایط باشگاه جدا شدم و خودم را نبخشیدم و فقط برای جبران اینبار در نقش طرفدار قرار گرفتم تا تیم ضربه نبیند و قبول کردم در آن ساعات انتهای جابجایی جدا شوم.

وی ادامه داد: شاید اتفاقات خوبی برایم بعد از جدایی افتاده باشد اما همه چیز هم می توانست برعکس رقم بخورد. خواستم اتفاقات قبلی را جبران کنم و حسابم را با طرفدار این تیم صاف کنم. طرفداری که از من بابت جدایی قبلی ام ناراحت بود و خواستم اینبار در شرایطی که باشگاه خواستار جدایی ام است و جذب بازیکن آنها بستگی به جدایی من و خالی شدن فهرست دارد، یاری کنم. من آنجا طرفدار بودم نه بازیکن. اگر بازیکن بودم به خاطر اینکه فرصتی برای جابجایی نبود باید حرفه ای بودم و قبول نمی کردم و تا انتها فصل هم پولم را می گرفتم. اما نمی خواستم طرفدار پرسپولیس بار دیگر من را مقصر بداند و به خاطر آنها رفتم. هنوز هم پشیمان نیستم از این تصمیم چرا که آن موضوع قلبی بود و علاقه من به این تیم. اما حق من نیست که امروز هم فحش بخورم.

احمدزاده در ادامه به نکته جالبی اشاره می نماید و می گوید: چند بار دیده اید که بازیکن بگوید حساب طرفداری که فحش می دهد با بقیه طرفداران جداست. واقعا همین است. طرفدار واقعی پرسپولیس شرایط را آنالیز می نماید و برای یک لحظه خودش را جای آن بازیکن می گذارد. کسانی که اکنون فحاشی می نمایند کاملا تعیین است که از کجا خط می گیرند. در این میان کسانی هم هستند که تحت تاثیر جوسازی آنها، همان راستا فحاشی را دنبال می نمایند. اما حرف همین است که می گویم؛ آنجا در ساعات انتهای جابجاییی حرف کسانی که در جلسه بودند را قبول کردم تا جدا شوم تا پرسپولیس ضربه نخورد و من هم ماجرای جدایی قبلی ام را به این شکل جبران کنم. آنجا فقط به پرسپولیس و طرفدارانش فکر کردم. نه بازیکن حرفه ای بودم و نه خودخواه و فقط تصمیم گرفتم در نقش طرفدار این تیم به آینده اش یاری کنم تا با جدایی ام بازیکن مدنظر کادرفنی جذب گردد.

هافبک سابق پرسپولیس با اشاره به رای صادر شده می گوید: مساله این است که آن زمان آقایان مرا در فهرست مازاد در فاصله چند ساعت مانده به جابجایی باید قبول نمی کردم تا امروز به این شکل سرم را کلاه نگذارند! آقایان آمدند و گفتند شما 30 درصد گرفتی و 20 درصد هم الان می دهیم که این 20 درصد می شد 195 میلیون. من از سال های قبل هم 375 میلیون طلب داشتم. الان آقایان می گویند اینجوری نیست و شما توافق کردی برای کل سال ها 195 میلیون بگیری و فسخ کنی. مگر من مغز خر خوردم که توافق کنم و از 375 میلیون بگذرم و بگویم 195 الان را بدهید و تمام؟

وی ادامه داد: آقای پیروانی هم در آن جلسه بود و امیدوارم جرات و شهامت این را داشته باشند و بیایند و بگویند چه حرف هایی رد و بدل شد. صفر و تا صد آن جلسه را آقای پیروانی بود. من باید فسخ می کردم تا پرسپولیس بتواند بازیکن بگیرد. باشگاه مرا فهرست مازاد گذاشته بود و می توانستم تا ریال آخر را بگیرم اما گفتم به خاطر تیم و طرفدار که آسیبی نبیند باشد در لحظه آخر جابجایی هم من می روم. الان این همه دروغ و نقشه و بازی برای چیست؟ مرا جلوی طرفدار می گذارید که فرشاد احمدزاده به خاطر 200 میلیون از پرسپولیس شکایت کرد؟ این 200 میلیون فدای سر تک تک طرفدار. اصلا این 200 میلیون را بگذارید پای قراردادهایی که در فیفا باختید. آن را تبدیل به ارز کنید و بدهید به وکلایی که باعث باخت تان به پرونده های خارجی شدند!

احمدزاده ناراحتی اش را به این شکل ادامه می دهد و می گوید: بروید با این 200 میلیون وکلای بهتری بگیرید تا پرونده های خارجی را نبازید. فقط بلدید سر بازیکنان ایرانی را کلاه بگذارید و بعد آنها را مقابل طرفدار هم قرار بدهید؟ خدا آن بالا هست و آقای پیروانی در آن جلسه بود و از ایشان انتظار دارم که واقعیت را بگویند. مردم و طرفداران برترین قضاوت را خواهند داشت.

بازیکن سابق پرسپولیس با اشاره به حضور صدری در آن جلسه گفت: خود آقای صدری آن زمان عضو هیات مدیره بودند و شاهد بودند که چه اتفاقی افتاده است. خود ایشان می دانند که من زمان آقای عرب از تیم جدا شدم و وقتی برگشتم می خواستم جبران کنم و سفید امضا کردم و کمترین رقم را هم برای من نوشتند و باز هم فدای سر طرفدار و هیچ منتی نیست. من کار اشتباهی نموده بودم و از تیم جدا شدم و آمدم جبران کنم ولی قسمت نشد. من کمترین رقم قرارداد را بستم و سفید امضا کردم. من هیچ حرفی درباره مبلغ نزدم اما چطور می گردد که من 370 میلیون قبل را ببخشم و بگویم با 195 میلیون قرارداد به جامانده الان می روم. من دیگر نیازی به آن پول ندارم و نمی خواهمش. 10 بار رفتم باشگاه و گفتم تخفیف می دهم و مسئله ای نیست. هر بار هم بدون جوابی مرا رد کردند. آقای پیروانی اگر خواستند می توانند واقعیت را بگویند.

احمدزاده با درخواست از طرفداران این تیم که بابت این موضوع او را مقصر ندانند گفت: فقط می خواهم طرفداران یک لحظه خودشان را جای من بگذارند. کجای جهان دیدید که 5-6 ساعت قبل از جابجایی بازیکن را کنار بگذارند. اصلا کل این قضیه حرفه ای و من به عنوان بازیکن با توجه به اینکه مربی و باشگاه مرا نخواستند مسئله ای ندارم. اما چرا مرا جلوی روی طرفدار قرار می دهند؟ سرم هم در این مدت تو کار خودم بوده اما چرا مرا جلوی طرفدار قرار می دهید تا فحش بخورم؟ از این کار لذت می برید؟ وقتی پای پرونده خارجی می آید هزار بار به طرفدار وعده می دهند که مسئله ای نیست و بعد می بازند و باشگاه را به مشکل می اندازند اما اینجا چون پای بازیکن ایرانی است و می توانند آنها را روبروی طرفدار قرار دهند، به این شکل می نمایند.

هافبک سابق پرسپولیس در انتها حرف هایش می گوید: دیگر این پرونده را دنبال نخواهم کرد. گفتم که فدای سر تک تک طرفداران پرسپولیس. اما فقط انتظارم این بود که بی خود مرا روبروی طرفدار قرار ندهند. بیایند واقعیت را بگویند و اصلا بگویند فلانی ما نمی خواهیم پولت را بدهیم و یا اینکه فقط اینقدر به تو می دهیم اما همه اتفاقات و حرف های آن جلسه را به شکل دیگری دنبال ننمایند و امروز نیایند بگویند رای پرونده فرشاد احمدزاده را بردیم و مرد باشند و واقعیت را بگویند. ارزش ندارد که به خاطر پول فحش بخورم و من خودم را محق می دانم اما این پول را به طرفدار پرسپولیس می بخشم و آرزویم این است که این باشگاه روزی بتواند در برابر پرونده های خارجی هم به همین شکل برنده گردد و یک نمونه خارجی آن را هم به کارنامه اضافه کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 608

به "حمله فرشاد احمدزاده به افشین پیروانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله فرشاد احمدزاده به افشین پیروانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید