رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد

به گزارش پرشین بلاگ، مدیرعامل اسنپ در اختتامیه جشنواره وب و موبایل که یکم اسفند از ساعت 21 تا 23 به صورت زنده پخش شد درباره مدیریت یک مجموعه عظیم شرح داد: موفقیت یک راستا است و نباید رسیدن به یک مرحله از موفقیت را اتمام کار بدانیم. زمانی که فکر کنیم به موفقیت رسیده ایم همانجا نقطه شکست است.

رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد

مبارزه تا بی نهایت

محمد خلج، در پنلی با عنوان مبارزه تا بی نهایت به سوالات رضا جمیلی، مجری پنل، درباره اشک ها و لبخندهای مدیریت یک مجموعه عظیم پاسخ داد.

به گفته خلج، اسنپ به عنوان بخش خصوصی خدماتی ارائه می دهد که دولت متولی آن است، اما زمانی که اندازه یک کسب و کار خصوصی عظیم می گردد، ترسی را با خود به همراه می آورد و همین کار را خیلی سخت می نماید. در حال حاضر شکاف عظیمی بین بخش دولتی و خصوصی وجود دارد؛ بخش خصوصی روی لبه فناوری حرکت می نماید و استانداردهای روز جهان در آن رعایت می گردد. قوانین ما باید به سمت حمایتی شدن پیش برود و بخش خصوصی نیز باید به درک مشترک از قوانین برسد.

تغییر از اپلیکیشن به پلتفرم

خلج در پاسخ به سوال جمیلی درباره احتیاج اکوسیستم به استارتاپ هایی با اندازه متوسط ولی با خدمات باکیفیت گفت: ما در حال تبدیل شدن از اپلیکیشن به پلتفرم هستیم و توانایی هایی داریم که با استفاده از آن می توانیم به این اکوسیستم یاری کنیم. احتیاجی نیست راهی را که ما رفته ایم بقیه هم طی نمایند، ما با توانمندی های خود می توانیم به استارتاپ های کوچک یاری کنیم تا وارد اکوسیستم شوند.

مدیرعامل اسنپ معتقد است اینکه یک کسب و کار بتواند احتیاجی را با روشی خلاقانه و مفید در جامعه رفع کند بسیار ارزشمند است. او در ادامه به حمایت و سرمایه گذاری اسنپ روی کسب وکارهای نوپا و کوچک مانند اسنپ دکتر اشاره نمود و گفت این رویکرد همچنان در اسنپ وجود دارد و مایل به همکاری با تیم هایی که ظرفیت و توانایی دارند هستیم.

رضا جمیلی، در گفت وگو با مدیرعامل اسنپ، این نقد را مطرح نمود که رشد این استارتاپ با اینکه دستاورد عظیمی در کشور محسوب می گردد، ولی کسب و کارهای کوچک تر را تحت تاثیر قرار می دهد. خلج در پاسخ گفت: سوال من از شما این است که اگر در شرایط فعلی و با وجود کرونا شرکت هایی شبیه ما نبودند چه آسیب هایی به جامعه می رسید؟ ما می توانیم از ظرفیت تیم هایی که ایده های جدید دارند و مکمل خدمات مان هستند استفاده کنیم.

عظیم ترین دوست اسنپ

خلج در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است اسنپ به عنوان یک کسب و کار عظیم وارد بورس گردد گفت: یکی از گزینه های پیش روی اسنپ عرضه اولیه در بورس است که باعث شفافیت و سنجش بهتر می گردد.

محمد خلج در خاتمه عظیم ترین دوست اسنپ را همکارانش در این مجموعه معرفی کرد که با وجود همه دشواری ها و هجمه ها با جان و دل کار می نمایند.

در دقایق خاتمهی پنل، رضا الفت نسب، عضو هیئت مدیره و سخنگوی اتحادیه کسب و کارهای مجازی، از راه اندازی مرکز نیکوکاری بساز اطلاع داد و از اسنپ بابت یاری 50 میلیون تومانی برای ساخت مدرسه در روستای پنجی بوک استان سیستان و بلوچستان تشکر کرد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 186

به "رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد 2 میلیون و 300هزار سفر روزانه در اسنپ زده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید