مقاله: رومن فروم رم (ایتالیا)

به گزارش پرشین بلاگ، رومن فروم که در منطقه بین Piazza Venezia و کولوسئوم در شهر رم قرار گرفته است، یکی از مهم ترین محوطه های باستان شناسی در سراسر ایتالیا و البته در سراسر جهان است. سه هزار سال قبل دره ای که رومن فروم در آن قرار گرفته یک باتلاق بود، مکانی که بعدا به مرکز سیاسی و اجتماعی یکی از بزرگترین امپراتورهای زمان های باستان تبدیل شد. این تالاب در قرن هفتم قبل از میلاد و با ساخت یکی از اولین سیستم های دفع فاضلاب در دنیا یعنی Cloaca Maxima خالی شد. کانال های این سیستم فاضلاب در رم در زمان حاضر نیز همچنان کار می کنند. این منطقه سپس توسعه پیدا کرد و در انتهای قرن هفتم قبل از میلاد، مکان تعداد زیادی بازار و مرکزی برای فعالیت های اجتماعی بود.

مقاله: رومن فروم رم (ایتالیا)

رومن فروم آن قدر وسیع است و اغلب آن قدر شلوغ که سخت می شود متوجه شد چه خبر است و چه چیزهایی کجا اتفاق افتاده اند. به همین دلیل است که شرکت در تورهای راهنمای رومن فروم که از هدست استفاده می کنند و یک راهنمای حرفه ای دارند، می تواند شما را برای داشتن تجربه ای بهتر از این مکان کمک کند. اگر برای بازدید از این میدان چنین توری را انتخاب کنید می توانید به راهنمایی ها گوش داده و زمانی که مشغول عکس گرفتن هستید، از یکی از محبوب ترین و مهمترین جاذبه های توریستی ایتالیا لذت کامل را ببرید.

در مدت 1400 سال فعال بودن (قرن هشتم قبل از میلاد تا 600 سال بعد از میلاد)، رومن فروم، ساختمان ها و بناهای متعددی را به خود دیده است. این بناها را می توان به سه دسته تقسیم بندی کرد: سازه های باستانی که می توان آن ها را به صورت خرابه یا ساختمان های بازسازی شده دید، سازه هایی که به طور کامل نابود شده اند یا برای مدت مشخصی وجود داشته اند و کلیساهایی که در زمان مسیحیت ساخته شده اند. بسیاری از بناهای تاریخی رومن فروم در حقیقت در دوره پادشاهی (753 قبل از میلاد تا 509 قبل از میلاد) و دوره جمهوری (509 قبل از میلاد تا 27 بعد از میلاد) ساخته شده اند؛ اگر چه که بیشتر این سازه ها یا نابود شده اند یا برای چندین بار بازسازی شدند. خرابه هایی که امروز باقی مانده اند و می توانید آن ها را در مدت تور ایتالیا ببینید، مربوط به سال های 27 تا 476 بعد از میلاد هستند.

منبع مقاله: رومن فروم رم (ایتالیا)

انتشار: 21 آبان 1400 بروزرسانی: 21 آبان 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 550

به "مقاله: رومن فروم رم (ایتالیا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: رومن فروم رم (ایتالیا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید