افشاگری درباره رفتار عجیب ایلان ماسک

به گزارش پرشین بلاگ، طبق گزارشی که واشنگتن پست منتشر نموده است، افراد برای دیدار با ایلان ماسک در توییتر باید بیش از یک ساعت منتظر بمانند. بعلاوه به آن ها گفته می گردد که پیش از شروع صحبت به وسیله مالک توییتر، حرف نزنند.

افشاگری درباره رفتار عجیب ایلان ماسک

به گزارش دیجیاتو، علاوه براین، ماسک بعضی مواقع در میان جلسات در یوتیوب ویدیو می بیند. تمام این موارد درحالی اتفاق می افتند که مدیرعامل کنونی توییتر اصرار زیادی به بازگشت کاربران به دفاتر و برگزاری جلسات حضوری داشت.

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی اعلام نموده است که مراجعه نمایندگان مقر اصلی توییتر در سان فرانسیسکو معمولاً بیش از یک ساعت معطل می شوند تا با ایلان ماسک صحبت نمایند. به علاوه، از افراد خواسته می گردد تا در محلی نزدیک به اتاق کنفرانس طبقه دهم که متعلق به مدیرعامل است، منتظر بمانند.

ایلان ماسک با مسائلی زیادی در توییتر روبه رو است

یک منبع نزدیک به ماسک به واشنگتن پست اعلام نموده که او بعضی شب ها تا صبح مشغول حل مسائل و برنامه ریزی است. این گزارش می گوید کسانی که پیروز به تماشا ماسک شده اند، از تماشای ویدیوهای یوتوب به وسیله او در حین جلسات خبر داده اند.

این روزنامه بعلاوه به نقل از منابع خود مدعی شده است که ماسک در کنترل کسب وکار توییتر دچار چالش شده. او رویکردی را از کارمندان خود طلب می نماید که مانع از طرح مسائل و مسائل از سوی آن ها می گردد.

البته ایلان ماسک دیروز در توییتی خاطرنشان کرد که این شرکت حداقل دیگر با سرعت به سمت ورشکستگی پیش نمی رود. بااین حال، به باور این چهره ثروتمند و جنجالی، هنوز کارهای بسیار زیادی باید در این شرکت انجام گردد تا اوضاع به سطح مطلوب برسد.

ایلان ماسک حالا ظاهراً به جای تمرکز روی ارائه قابلیت هایی برای رقابت با یوتوب که درواقع می توانند به افزایش درآمدهای این شرکت یاری نمایند، وارد جنگ فرهنگی شده است. نمود شاخص این جنگ فرهنگی در مجموعه پرونده های توییتر دیده می گردد که به افشای وقایعی مثل ماجرای لپ تاپ هانتر بایدن، انسداد اکانت دونالد ترامپ و اعمال نفوذ نهادهای دولتی در توییتر پرداخته است.

منبع: فرارو
انتشار: 10 دی 1401 بروزرسانی: 10 دی 1401 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 877

به "افشاگری درباره رفتار عجیب ایلان ماسک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری درباره رفتار عجیب ایلان ماسک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید