یک انتصاب نو در وزارت علوم

به گزارش پرشین بلاگ، تهران (پانا) - وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، مشاور وزیر علوم در امور جوانان و نخبگان را منصوب کرد.

یک انتصاب نو در وزارت علوم

به گزارش وزارت علوم، محمدعلی زلفی گل، وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، میثم کمک را به اسم مشاور وزیر علوم در امور جوانان و نخبگان منصوب کرد. در متن این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب ارزنده جناب عالی، به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور جوانان و نخبگان منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان مأموریت ها و وظایف مرتبط در حوزه جوانان و نخبگان را در چارچوب برنامه های ارائه شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی و بر پایه قوانین و سیاست های دولت محترم به انجام رسانید.

بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی و با بهره گیری از توان و تجربه خویش و ظرفیت های موجود، با همکاری و تعامل صمیمانه با مراجع ذی صلاح، مدیران و کارکنان وزارت متبوع، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و فناوری، نقشی شایسته در جهت پی گیری و پاسخگویی به امور مربوط به جوانان عزیز و نخبگان فرهیخته به اسم سرمایه های ارزشمند کشور عزیزمان ایفا نمائید.

توفیق جناب عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

لازم به ذکر است میثم کمک متولد سال 1366، دانش آموخته رشته شیمی و عضو هیأت علمی دانشگاه بوعلی سینا است.

از افتخارات وی می توان به مواردی از قبیل فارغ التحصیل برتر مقطع دکتری تخصصی داخل کشور فدراسیون سرآمدان علمی کشور، اتمام دو دوره پسادکتری با استفاده از سهمیه دانشجویان سرآمد فدراسیون سرآمدان علمی کشور، دانش آموخته برگزیده مقطع دکتری بنیاد ملی نخبگان، دانشجوی برگزیده مقطع دکتری بنیاد ملی نخبگان و دریافت جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان اشاره نمود.

کمک عضو دائم دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه بوعلی سینا بوده و دانشجوی برگزیده آموزشی-پژوهشی دانشگاه بوعلی سینا در دو سال تحصیلی پیاپی است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 مهر 1400 بروزرسانی: 3 مهر 1400 گردآورنده: pershinblog.ir شناسه مطلب: 496

به "یک انتصاب نو در وزارت علوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک انتصاب نو در وزارت علوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید